Саморегулюючий нагрівальний кабель екранований паралельного типу Grand Meyer PHC-30 30Вт/м (бухта 100м)

Бренд: Grand Meyer
Номер: PHC-30
Ціна
8 900грн.
Опис

Саморегулюючий нагрівальний кабель екранований паралельного типу Grand Meyer PHC-30 30Вт/м (бухта 100м)

Саморегулюючий нагрівальний кабель Grand Meyer типу РНС-30 для захисту від замерзання та підтримки заданої температури трубопроводів і резервуарів, що не піддаються пропарюванню, а також для обігріву різних елементів покрівлі та водостічних систем.

Опис

Саморегулюючий нагрівальний кабель Grand Meyer типу РНС-30 - це стрічковий електричний нагрівач з паралельними провідниками. Напівпровідна матриця, що саморегулюється, наноситься на луджені оловом мідні шини (1,0 мм2), що складаються з великої кількості скручених дротів. Тепловиділяючим елементом нагрівального кабелю є сама матриця, що змінює тепловиділення в залежності від температури навколишнього середовища.

Два шари внутрішньої ізоляції, нанесеної на тепловиділюючу матрицю, забезпечують діелектричну стійкість, вологостійкість, захист від ударних навантажень і стирання, а також захист від хімічного впливу для тепловиділяючої . Перший шар внутрішньої ізоляції виготовлений за унікальною запатентованою технологією методом сумісності; ної екструзії з матрицею на струмопровідні жили і складає з нею єдине ціле. Кабель захищений екраном з дротів AI-Mg сплаву, який забезпечує механічний захист тепловиділяючої матриці і забезпечує надійне заземлення по всій довжині кабелю.

Зовнішня оболонка з модифікованого поліолефіну має хімічну міцність, стійкість до сонячної радіації і дозволяє використовувати нагрівальний кабель у вологих або корозійних середовищах.

Принцип дії

Паралельні струмопровідні жили забезпечують напругу по всій довжині нагрівального кабелю, напівпровідна матриця є безперервним нагрівальним елементом. Нагрівальний кабель набуває властивостей саморегуляції завдяки властивостям провідної матриці. У міру зростання температури матеріалу матриці, залежно від температури навколишнього середовища та тепловиділення кабелю, кількість локальних провідних зв'язків у матриці зменшується, автоматично зменшуючи тепловиділення. При зниженні температури кількість локальних провідних зв'язків збільшується, приводячи до збільшення тепловиділення. Це відбувається в кожній точці по довжині кабелю, таким чином, вихідна потужність залежить від умов навколишнього середовища по довжині трубопроводу, що обігрівається. Здатність саморегулювання унеможливлює ризики перегріву або перегорання кабелю при самоперетині або при проходженні кабелю через шар теплоізоляції.

Застосування

Найбільш типовими сферами застосування даного продукту є наступні: захист від замерзання, системи підтримки температур промислових та побутових трубопроводів, ємностей, системи протипожежного захисту, системи подачі технічних рідин, води, повернення конден-сата. Кабель можна встановлювати всередині труби, використовуючи комплект для введення кабелю в трубу Grand Meyer ТТК-1. Для підключення живлення, з'єднання та віконця кабелю використовується комплект для кінцевого та сполучного закладення «Grand Meyer ТТК-16».

Технічні характеристики

■ Потужність тепловиділення в нормованих умовах при +10°С ........................ ....................... 30Вт/м
■ Максимальна робоча температура (Безперервна робота) .............................................. .............. +65°С
■ Максимальна допустима температура без навантаження (1000 годин сумарно) . .............................. +85°С
■ Мінімальна температура монтажу .......................................... .................................................. ........-40°С
■ Електроживлення ................ .................................................. .................................................. .......... ~220-240В(~110В-120В на замовлення)
■ Мінімальний радіус вигину .... ...................................................................... ..................................... З5мм
■ Максимальний опір захисного обплетення (екрана) не більше ................................ ..... 18,2 Oм/км
■ Номінальний розмір ................ .................................................. ................................................ 8, 5 х 5,5мм
■ Маса ....................... .................................................. .................................................. .................. 6,7кг/120м

Купити саморегульований нагрівальний кабель екранований паралельного типу Grand meyer phc-30 30вт/м з доставкою в Київ та по Україні. Найкраща ціна. Офіційна гарантія від виробника.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг