Реле напруги

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
Бренд: Zubr
Номер: D2-40
Ціна
926грн.
Бренд: Zubr
Номер: ZUBR D25
Ціна
593грн.

Реле напруги

Сучасна електротехніка чутлива до перепадів напруги в мережі. Це особливо характерно для електроніки, а також обладнання, яке має у своїй конструкції компресори (наприклад, холодильники, кондиціонери та ін.). Щоб його захистити, необхідно застосовувати реле контролю напруги. Компанія DS Electronics виготовляє такі прилади під власною торговою маркою ZUBR.

Пристрої ZUBR призначені для захисту електрообладнання в одно і трифазній мережі. Контроль здійснюється встановленням допустимих меж напруги (за замовчуванням ±10 % від 230 В). Додатковий захист обладнання забезпечує функція затримки вмикання. З її допомогою можна впевнитись, що параметри мережі після аварійної ситуації стабілізуються ще до моменту вмикання навантаження, а також дозволить уникнути частих вимкнень електроприладів.

Як вибрати реле напруги для дому?

У залежності від типу підключення розрізняють три види моделей:

  • для одного електроприладу, зі встановленням у розетку;
  • для декількох приладів, зі встановленням у розетку через подовжувач;
  • для всієї квартири чи дому, з монтажем у розподільний щиток на DIN-рейку.

Пристрої для встановлення в розетку дуже зручні в користуванні, оскільки для початку роботи достатньо просто вставити прилад у розетку та підключити до нього потрібну електротехніку.

Якщо ж є необхідність у підключенні групи приладів, наприклад, комп’ютерного блока, монітора і роутера, то краще застосовувати реле, виконаного у формі подовжувача з декількома розетками.

Ціна на пристрої для захисту всієї домашньої електромережі є вищою, ніж вартість розеткових приладів, оскільки вони розраховані на більше навантаження. Це забезпечується особливою схемотехнікою та застосування спеціальної технології високотемпературного зварювання силової частини пристрою.

Ви можете купити реле контролю напруги ZUBR у нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більш ніж у 600 магазинах будівельної техніки та матеріалів на території всієї країни.