Сенсорний програмований терморегулятор HeatTech HTW121-240 з WiFi (Південна Корея)

Бренд: HeatTech
Номер: HTW121-240
Ціна
3 150грн.
Опис

Сенсорний програмований терморегулятор HeatTech HTW121-240 з WiFi (Південна Корея) для системи теплої підлоги

Ваш новий термостат забезпечить рівномірний та комфортний контроль температури у всіх кімнатах вашого будинку. Ми об'єднуємо технології, майстерність і матеріали найвищої якості, щоб надати вам безпечний, надійний продукт у поєднанні з елегантним сучасним дизайном. , а також обмежує максимальну температуру нагрівання підлогового покриття в діапазоні від +5 до +60 °С, тим самим забезпечуючи раціональну витрату електроенергії.

Терморегулятор програмований HeatTech Wi-Fi HTW121-240 - відзначається чудовим дизайном, широким функціоналом внутрішніх налаштувань, наявністю віддаленого доступу через мережу інтернет, а також має великий ЖК-дисплей з діагоналлю 3,1.
Цей термостат використовується в комерційній, промисловій та побутовій нерухомості.Управління термостата доступні через браузер на комп'ютері або на планшеті, а також у мобільному додатку на базі Android та iOS.
Це програмований термостат призначений для керування електричними підлоговими, водонагрівальними та котельними системами. 

Дизайн термостату HeatTech вай фай поєднується з будь-яким декором, маючи функцію сенсорного екрана з підсвічуванням легко використовувати навіть у темряві. Вмикається та вимикається регулятор автоматично за заданою програмою. Монтується в підрозетник.

Програмований термостат HeatTech Wi-Fi має на передній панелі дисплей та п'ять кнопок управління. Дані температури на екрані покажуть вам поточну температуру та вологість у приміщенні, за його допомогою ви можете вибрати та налаштувати потрібний режим як на самому термостаті, так і дистанційно зі смартфона. Всі мови налаштувань синхронізуються під ваш часовий пояс, адресу, мову. 
У пам'яті терморегулятора, можна задати 6 часових проміжків (інтервалів) і відповідно виставити потрібну температуру нагріву в кожному з них.

Винятком є вихідні дні: на вихідні дні задається 2 тимчасові і відповідно 2 температурні інтервали (день – ніч).

У разі роботи терморегулятора за заданою Вами програмою, Ви можете вручну змінювати фактичну температуру нагріву в даний момент, не боячись за те, що раніше задана програма зіб'ється. Змінена Вами температура буде підтримуватися до тих пір, поки не настане наступний часовий проміжок, у програмі терморегулятора.

Комплектація

  • терморегулятор - 1 шт;
  • датчик температури підлоги (2,5 м) - 1 шт;
  • гвинт - 2 шт;
  • посібник користувача - 1 шт;
  • тест про перевірку якості QC - 1 шт.
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг