Вольтметри

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Побутові вольтметри-амперметри

Цифрові вольтметри-амперметри — це пристрої для візуального відображення значення напруги в мережі. Вони можуть бути одно або трифазні, і монтуватись або безпосередньо в розетку, або в розподільний щиток.

Здавалось би, навіщо застосовувати ці пристрої, якщо напругу в мережі може відображати і реле? Ось тільки реле при перевищенні значень її допустимого діапазону відсікає навантаження. Існують випадки, коли в цьому немає необхідності, і вам лише буде потрібно знати значення напруги в мережі. А завдяки таким вимірювачам можна оцінити її «поведінку» за певний період.

На що слід звернути увагу при виборі електронного вольтметра та вольтамперметра

По-перше, це на тип монтажу. Існують пристрої для встановлення в розетку та для монтажу в розподільний щиток (на DIN-рейку). Перший тип дуже зручний, оскільки його встановлення займає декілька секунд. Але більшість таких пристроїв не мають власної розетки для ввімкнення обладнання. Ви займаєте ним розетку, і це не завжди практично, а іноді доводиться переміщати його з однієї розетки в іншу.

Монтаж у розподільний щиток зручний тим, що ви можете бачити напругу відразу всієї мережі. Особливо, якщо у вас трифазна мережа. Цифрові вимірювачі напруги, які монтуються в розподільний щиток, кріпляться до стандартної DIN-рейки. Це дуже популярний та універсальний тип кріплення, який застосовується для монтажу електроприладів у розподільних щитках.

Наступним моментом, який потрібно врахувати при виборі підходящого вимірювального пристрою, є безпека його використання. Потрібно вибирати моделі, корпус яких виготовляється з негорючих або самозагасаючих матеріалів.

Компанія DS Electronics пропонує вам цифрові вольтметри для однофазних і трифазних мереж та вольтамперметри для однофазних мереж. Наші пристрої виготовлені відповідно до європейських та українських нормам. При їх виробництві ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених і всесвітньо відомих компаній, таких як EPCOS, HTC, Samsung та ін., а сам процес виготовлення ретельного контролюється. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому даємо гарантію на всі пристрої ZUBR 5 років.

Ви можете купити цифрові вольтметри та вольтамперметри в нашому Інтернет-магазині, і ми безплатно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах на території всієї країни.